"Мавпи" ефектною перемогою стартують на Кубку Венето

Черкаські Мавпи

«Черкаські Мавпи» вперше постали на розсуд рідної публіки у цьому сезону. «Кубок Венето» уже традиційно стає офіційними оглядинами нового складу «Черкаських Мавп».

Стартувати на домашньому турнірі команда Максима Міхельсона мала поєдинком проти непростого суперника. «Миколаївці» у це міжсезоння уже обігравали «Мавп». Однак цього разу господарям зали вдалося оформити перемогу на очах власної публіки – 76:56, інформує Черкаський спорт. http://cherkassy-sport.com/basketbol/8277-qmavpyq-efektnoju-peremogoju-startujut-na-kubku-veneto

«Черкаські Мавпи» вперше постали на розсуд рідної публіки у цьому сезоні. «Кубок Венето» уже традиційно стає офіційними оглядинами нового складу «Черкаських Мавп». Стартувати на домашньому турнірі команда Максима Міхельсона мала поєдинком проти непростого суперника. «Миколаївці» у це міжсезоння уже обігравали «Мавп». Однак цього разу господарям зали вдалося оформити перемогу на очах власної публіки – 76:56.

Зі старту матчу на майданчик у складі «Мавп» вийшов склад близький до стартової п’ятірки. Разом із Завадським та Кобцем, які захищали кольори клубу у минулому сезоні, місце у старті отримали Артамонов, Носков та Антонець. Лише три хвилини знадобилося цьому складу, аби зорганізувати потужний стартовий ривок – 10:0! Завдячувати цьому черкасці мають зразковому захисту та високому відсотку реалізації триочкових.

Лише хвилинна перерва від Сергія Кірлана привела його підопічних до тями. Миколаївці перебудувалися у нападі – і почали продуктивно загравати у трисекундній зоні Цикалюка. 8 очок центрового корабелів у першій половині гри, помножені на два дальні влучання Онуфрієва, допомогли знайти супернику грунт під ногами. Після одного з дальніх влучань снайпера «Миколаїв» впритул наблизився до «Мавп» – 26:23. Вже після цього розходився Клим Артамонов, розігруючий господарів поспіль здобув п’ять очок та прекрасно організовував швидкі атаки своєї команди. В підсумку, ще до великої перерви у Артамонова було 7 очок та 7 передач. Велику перерву команди зустрічали з рахунком – 40:27.

На початку третього періоду господарі розвинули свою перевагу до 15-ти очок (50:35). Після цього Міхельсон дав можливість зіграти молодій п’ятірці. З відповідальністю цей склад не впорався і пропустив продуктивний ривок гостей – 13:2. Головним імпульсом цього ривка став Цикалюк, після потужного та ефектного алей-упа рахунок у видовищній грі став 52:48. Миколаївці зробили ще крок до рівноваги і були дуже близькими до цього – 55:54. Неймовірно важливою у цій грі стала серія триочкових. Антонець та двічі Давидюк влучили ефектні трьошки без відповіді та віддалили «Мавп» на безпечну відстань – 61:53. Після цього ривка шанси на порятунок матчу у миколаївців зникли. «Мавпи» беруть ефектну та важливу перемогу у стартовому турі «Кубка Венето» - 76:56.

«Черкаські Мавпи» - МБК «Миколаїв» 76:56

"ЧМ": Артамонов 14 оч, 12 рп; Завадський 12 оч, 7 під; Давидюк 12 оч, 7 під; Носков 10 оч, 7 під; Антонець 11 оч

"М": Цикалюк 15 оч, 6 під; Онуфрієв 12 оч, 4 під; Ожегов 10 оч, 5 під

Теми: Черкаси