Головна > У світі / Бокс > Марина Мальована припинила виступи на чемпіонаті Світу

Марина Мальована припинила виступи на чемпіонаті Світу

21-11-2014, 12:28. Розмістив: Сергій Корнелюк

Марина Мальована

Черкащанка Марина Мальована провела останній бій на чемпіонаті Світу 2014-го року серед жінок.

Єдина представниця нашої області на головному турнірі Світу зуміла дійти до 1/8 фіналу. Задля цього Мальована на рингу у Південній Кореї зуміла здолати опір суперниць зі Швеції та Аргентини. Однак, до чвертьфіналу, у ваговій категорії 57 кілограмів, Марині пробитися не вдалося. Перепоною цьому стала філіппінка Несті Петеціо. Важкий бій 1/8 завершився на користь філіппінки, яка виграла 3:0. За очками Марина поступилася з рахунком 36:40.

Варто відзначити, що в літку Мальована здобула свою першу міжнародну нагороду у дорослому боксі, ставши бронзовою призеркою чемпіонату Європи. Важливий іспит для молодої Українки був чемпіонат Світу, на якому вона зуміла дійти до середини турнірної дистанції.

Взагалі у чемпіонаті Світу брало участь дев’ять українських боксерок, три з них пробилися до чвертьфіналів. Так на нагороди продовжують претендувати Марія Бова (69 кг), Катерина Шамбір (75 кг) та Анастасія Черноколенко (+81 кг).