Головна > Україна / Спорт > Уперше в історії черкаського фехтування чоловіча збірна виграла Кубок України

Уперше в історії черкаського фехтування чоловіча збірна виграла Кубок України

14-11-2015, 16:22. Розмістив: Сергій Корнелюк

10-11 листопада в Миколаєві відбувся Кубок України з фехтування на шаблях. Серед чоловіків рівних не знайшлося збірній з Черкас.

На доріжках cхрестили шаблі спортсмени з усіх куточків України. Кожен старт в олімпійському сезоні дуже важливий, тому боротьба була наполегливою.Черкаська чоловіча команда в складі Олександра Красовського, Івана Бомка, Руслана Новицького та Олександра Каракая стали володарями Кубку України. У півфіналі вони перемогли команду Хмельницької області із рахунком 45-40, а в фіналі отримали перемогу над господарями турніру - командою Миколаївської області із рахунком 45-43, тим самим подарувавши області перший Кубок найвищого ґатунку, інформує Черкаський спорт. http://cherkassy-sport.com/another/8464-upershe-v-istoriji-cherkaskogo-fehtuvannja-cholovicha-zbirna-vygrala-kubok-ukrajiny

У жінок не було сюрпризів: Ольга Харлан в чергове підтвердила свій чемпіонський титул. Черкащанка Діана Залевська програла Ользі за вихід у фінал і посіла почесне третє місце.