Головна > Черкаси та область / Війна РФ проти України > Черкаські крайові козаки на Смілянщині допомагали виховувати патріотів

Черкаські крайові козаки на Смілянщині допомагали виховувати патріотів


20-11-2015, 08:49. Розмістив: Тетяна Стеценко

У Тернівській загальноосвітній школі Смілянської районної ради педагогічний та батьківський колективи ще три роки тому почали впроваджувати у навчально-виховний процес козацьку педагогіку. Цьому передувало створення первинної козацької організації району – Тернівської сотні імені Івана Сірка, осередок якої базується в місцевій школі. Разом з дорослими козаками в сотні є вихованці навчального закладу.У Тернівській загальноосвітній школі Смілянської районної ради педагогічний та батьківський колективи ще три роки тому почали впроваджувати у навчально-виховний процес козацьку педагогіку. Цьому передувало створення первинної козацької організації району – Тернівської сотні імені Івана Сірка, осередок якої базується в місцевій школі. Разом з дорослими козаками в сотні є вихованці навчального закладу.

Тож для вихованців школи козаки провели захід, спрямований на військово-патріотичне виховання підростаючого покоління. У програмі семінару було представлено презентацію виховної системи Тернівської ЗОШ, як школи лицарського гарту, знайомство з військово-патріотичною грою «Сокіл»(«Джура») та її умовами проведення. Тернівські джури на практиці показали деякі види цих змагань, зокрема проходження козацької смуги перешкод, стрільби з пневматичної зброї та мистецький вишкіл «Ватра». Гості відвідали музейний комплекс, в який входять музеї: Бойової слави, воїнів-інтернаціоналістів, краєзнавчий та музей «Козацька минувшина».

Писар Черкаського Крайового товариства Українського козацтва  Віктор Коваленко ознайомив присутніх з основними напрямками роботи громадської організації та вручив від керівництва ЧКТ УК отаману Тернівської  козацької сотні  Анатолію Шулежку спонсорську матеріальну  допомогу та будівельні матеріали для облаштування музейної кімнати воїнів-земляків, які загинули в зоні АТО.

 

 


Повернутися назад