Головна > Черкаси та область / Події > В зоні АТО загинув воїн з Христинівщини

В зоні АТО загинув воїн з Христинівщини


27-11-2015, 08:50. Розмістив: Сергій Корнелюк

Чорна звістка вмить облетіла Христинівщину - 21 листопада на Луганщині, у зоні антитерористичної операції, загинув наш земляк - Олег Сергійович Євич.Чорна звістка вмить облетіла Христинівщину - 21 листопада на Луганщині, у зоні антитерористичної операції, загинув наш земляк - Олег Сергійович Євич.

Хлопець народився в 1988 році в Ліщинівці, у звичайній сільській сім’ї. В школі навчався добре, особливий хист мав до точних наук. Щирий і доброзичливий, добрий і товариський мав багато друзів не лише серед ровесників.

Після випускного працював в місцевому колгоспі, згодом - служив в лавах Збройних Сил України. Демобілізувавшись, знову - до праці, вже у лісництві. Коли біда прийшла на Україну, Олег, не вагаючись, пішов на передову. Хоч мав вагомі підстави залишитися вдома, біля 78-річної бабусі - Галини Андріївни, яка виховала і поставила на ноги онука.

Відважний боєць не ховався за спини побратимів, мужньо захищав східні кордони від ворога і його найманців. І понад усе бажав миру на Донбасі і найшвидшого повернення додому.
Навіть у період такого крихкого перемир’я гинуть наші солдати заради світлого майбутнього для нас, наших дітей.

25 листопада односельчани і побратими, волонтери і жителі району попрощалися з мужнім АТОвцем.

Світла пам’ять герою-земляку! 

Ім’я твоє назавжди в наших серцях!


Повернутися назад