Головна > Черкаси та область / Баскетбол > "Черкаські Мавпи" переконливо обіграли "Запоріжжя"

"Черкаські Мавпи" переконливо обіграли "Запоріжжя"

28-11-2015, 10:26. Розмістив: Віктор Мельник

Черкаські Мавпи

«Черкаські Мавпи» зуміли здобути свою третю перемогу поспіль. Цього разу черкащани переконливо обіграли «Запоріжжя» на його ж паркеті.

Повна перевага у другій половині гри та продуктивна робота у нападі черкащан дозволила їм святкувати успіх - 85:57, інформує Черкаський спорт.

Попри серйозну битву цих команд у першому колі чемпіонату, друга зустріч суперників ознаменувалася комфортною перевагою черкащан. Вже з перших хвилин команда Максима Міхельсона захопила ініціативу і пішла у міні-ривок. За собою команду повів Клім Артамонов, який ще у першій половині матчу здобув 7 очок та часто результативно загравав у трисекундній зоні Станіслава Завадського. В результаті першу перерву команди зустрічали з різницею у 6-ть очок для гостей – 22:16.

Старт другого відрізку протистояння видався кудли бойовитішим. Лідери запоріжців Овдєєнко та Дикий видали агресивний відрізок, а атака капітана – Олександра Рибалки фактично у притул наблизила господарів. У важливий момент для «Мавп» відповідь знайшли Носков та Сізов. Окрім того, черкащани підтвердили свій статус кращої за кількістю підбирань команди в лізі. Саме у середині другого періоду «Мавпи» суттєво додали у цьому компоненті чим заробили власний гандикап після першої половини гри – 40:33.

Вирішальним у цьому поєдинку став третій період у якому «Мавпи» змогли остаточно деморалізувати свого суперника. Зразковий захист став прекрасним фундаментом для нарощування переваги у рахунку. У другій половині черкасці пропустили 24 очки і тим самим встановили свій власний рекорд цього сезону – лише 57 очок за гру.

У нападі ж «Черкаських Мавп» прекрасно завів Андрій Шаламов, який за короткий відрізок гри здобув 7 очок і ще в третій чверті зняв усі питання щодо переможця. Окрім Шаламова, який у цьому матчі здобув 13 очок та 6 підбирань, слід відзначити зусилля Артамонова. В активі розігруючого 17 очок і 5 передач.

Відчутна перевага у рахунку дозволила Максиму Міхельсону догравати цей поєдинок уже молоддю, яка і довела гру до розгрому – 85:57.