Головна > Черкаси та область / У світі / Спорт > Черкащани здобули медалі на Чемпіонаті світу з кікбоксингу WAKO

Черкащани здобули медалі на Чемпіонаті світу з кікбоксингу WAKO

4-12-2015, 16:12. Розмістив: Сергій Корнелюк

переможці Чемпіонату Світу з кікбоксингу WAKO серед дорослих - Іван Ткаченко та Ігор Приходько

Друзі, щойно до офісу ГС «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій» завітали спортсмени, світле майбутнє нашої нації, переможці Чемпіонату Світу з кікбоксингу WAKO серед дорослих - Іван Ткаченко та Ігор Приходько. Змагання проходили з 22 по 8 листопада 2015 року в столиці Ірландії Дубліні.

Агенція не стояла осторонь таких значних подій для країни, як Чемпіонат Світу та всіляко підтримувала хлопців в продовж тренувань та поїздки до Дубліна, щоб вони достойно представили честь нашої країни та регіону. В свою чергу, хлопці висловили слова вдячності за сприяння та підтримку колективу Агенції та пообіцяли й надалі прославляти наш козачий край.

Загалом у змаганнях взяли участь 848 спортсменів з 94-х країн світу. У складі збірної команди України до Ірландії вирушило четверо черкащан, серед них неодноразовий переможець міжнародних змагань старший викладач кафедри спеціальної та фізичної підготовки підполковник с.ц.з. Іван Ткаченко та Ігор Приходько.

Іван Ткаченко виступав у надважкій ваговій категорії + 91 кг та в ході напружених поєдинків здобув друге місце в розділі фул-контакт та срібну медаль Чемпіонату світу WAKO.

За підсумками чемпіонату у ваговій категорії 81 кг Ігор Приходько виборов бронзу Чемпіонату світу WAKO. Він провів два успішних поєдинки із представниками Індії та Польщі, але продовжити участь у змаганнях не зміг через травму руки.

Загалом збірна команда України здобула 4 срібні та 3 бронзові нагороди і посіла 14 загальнокомандне місце серед 94 країн світу.

Зазначимо, що версія кікбоксингу WAKO є членом міжнародного антидопінгового комітету WADA, членом SPORTACCORD. Тільки ця версія включена до програми Всесвітніх Ігор які відбудуться в 2016 році в Польщі і Всесвітніх Ігор єдиноборств (SPORT COMBAT GAMES), які відбудуться в 2017 році в Перу.