Головна > Україна / Бокс > Черкаські боксери підкорили чемпіонат України

Черкаські боксери підкорили чемпіонат України

6-12-2015, 13:15. Розмістив: Тетяна Стеценко

Тринадцять нагород різного ґатунку привезли черкаські боксери з чемпіонату України.

Днями у Вінниці завершився чемпіонат України з боксу серед юнаків 2002-2003р.н. У змаганнях взяли участь більше 300 спортсменів з різних куточків України, пише Черкаський спорт.

Черкаську область представили 17 спортсменів, з яких 9 боксерів посіли призові місця: Колісніченко Дмитро (33 кг), Іванчук Роман (38.5кг), Возний Олексій (38.5 кг), Шиманський Ростислав (40кг), Івасюк Валентин (43кг), Башинський Олексій (62кг), Давиденко Артем (40 кг), Натан Макарян (56 кг) – посіли треті місця, отже стали бронзовими призерами чемпіонату,
Маргарян Артур (59кг), Кальченкj Антон (45.5кг) та Галка Владислав (38.5кг) посіли друге місце. Перемогу вибороли Дзюбейло Максим (48 кг) та Кофан Максим (59 кг). У підсумку, Кофана Максима визнано найкращим боксером чемпіонату та відзначено пам'ятним кубком.