Головна > Черкаси та область / Спорт > У Черкасах розіграли «Кубок Будокан»

У Черкасах розіграли «Кубок Будокан»

13-12-2015, 13:38. Розмістив: Сергій Корнелюк

Низку нагород вибороли вихованці спортивного клубу «Стимул» на «Кубку Будокан». Про це інформує Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.Низку нагород вибороли вихованці спортивного клубу «Стимул» на «Кубку Будокан». Про це інформує Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

У Черкаській гімназії № 31 проводився відкритий Кубок міста Черкаси «Кубок Будокан». На чемпіонаті були спортсмени з багатьох областей, а це більше 250 учасників із 16 команд. Центр дитячої та юнацької творчості на чемпіонаті представляв клуб самооборони і фітнесу «Стимул» (керівник Синьогуб Віктор Олександрович).

19 вихованців клубу “Стимул” змагались за перемогу і вибороли 9 медалей: 3 золоті, 4 срібні і 2 бронзові. Варто зазначити, що в 2-х категоріях представники клубу “Стимул”, у фіналі змагалися між собою і ділили 1-ше та 2-ге місця відповідно.