Головна > Україна / Баскетбол > "Черкаські Мавпи" поступилися чемпіонові України

"Черкаські Мавпи" поступилися чемпіонові України

13-12-2015, 13:52. Розмістив: Сергій Корнелюк

«Хімік» - «Черкаські Мавпи» 89:74 (24:19; 15:24; 25:17; 25:14)

«Черкаські Мавпи» поступилися чемпіонові України. У виїзному матчі проти «Хіміка» черкащани дуже переконливо виглядали у першій половині поєдинку. В результаті черкасці лідирували після першої половини гри з рахунком 43:39. Однак підтвердити у другій половині матчу свої зазіхання на перемогу вони не змогли. «Хімік» у важкій боротьбі зумів повернути собі лідерство і наприкінці матчу збільшив перевагу у рахунку. Відтак, «Мавпи» поступилися з рахунком 74:89.

«Черкаські Мавпи» приголомшили «Хімік» на старті поєдинку фантастичною концентрацією. Відповідно гості почали гру з ривка 10:4, та доволі швидко южненці відновили паритет зусиллями Метью Шоу і пішли у відрив, пише Черкаський спорт.

Натомість зразково черкащани провели другу чверть. Прекрасна гру у захисті та хороша  реалізація триочкових дозволив «Мавпам» зробити хороший ривок у рахунку. За дві хвилини до екватору зустрічі рахунок був 29:39 на користь "Мавп". Але не дотисли гості "Хімік", не допрацювали в обороні та й невдало розпоряджалися м'ячем під кошиком суперника, дозволивши скоротити відставання. Чого вартий кидок Мальчевського на останній секунді другої чверті, якому безперешкодно дали виконати триочковий.

У першій половині епізодичній активності «Хіміка» давав прекрасну відповідь Стас Завадський, який вдало провів це матч і здобув 22 очки та 7 підбирань. Така статистика допомогла «Мавпам» виграти першу половину -  39:43.

У третій чверті "Хімік" спершу дістав "Мавпи", а потім знову відпустив суперника у відрив (53:60). До кінця чверті залишалося три хвилини, протягом яких "Хімік" переломив хід гри, зробивши ривок 11:0. На жаль такий ривок суперника деморалізував черкасців, які у четвертому періоду пропустили другий ривок суперника (18:0!) - 71:60. "Хімік" свого вже не віддав, довівши матч до переконливої перемоги у 15 очок.