Головна > Черкаси та область / Спорт > У Черкасах відбулись змагання з армліфтингу

У Черкасах відбулись змагання з армліфтингу

26-12-2015, 12:20. Розмістив: Віктор Мельник

штангаЦього тижня відбулись змагання з особистої першості з армліфтингу між вихованцями дитячо-юнацьких клубів «Вікторія» та «Олімпійські надії»  (тренери – Дмитренко Станіслав та Дмитренко Роман) Позашкільного навчального закладу «Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської міської ради. Особиста першість визначалась у вагових категоріях: 60 кг, 70 кг, 70+ кг. з кращим результатом. Змагання проводились за діючими Правилами UNPF.

Мета спортивних змагань – підвищення спортивної майстерності вихованців, здобуття досвіду участі у змаганнях, пропаганда здорового способу життя, профілактика негативних явищ у молодіжному середовищі.

Скрипка Євген, Пономаренко Євген, Корнюшин Ярослав стали кращими у ваговій категорії «60 кг»; Шимко Олексій, Вакула Назар, Дахівник Орест здолали вагу в 70 кг., а у категорії «70 + кг» першими фінішували Коломієць Денис та Черінько Микола.

Армліфтинг – це молодий вид спорту, змагання на силу хвату. В армліфтингу необхідно підняти вагу за круглу обертову ручку тренажеру діаметром 60 мм. Конструкція ручки така, що при підйомі ваги усе навантаження лягає на кисть і передпліччя. Змагання з армліфтінгу цікаві завдяки своєму непередбачуваному характеру: їх результат важко вгадати за зовнішнім виглядом учасників, оскільки він залежить не від загального фізичного розвитку, а саме від сили хвату кисті.