Головна > Черкаси та область / Спорт > У Черкасах відбудеться фінал національних автозмагань

У Черкасах відбудеться фінал національних автозмагань


17-10-2014, 16:49. Розмістив: Віктор Мельник

18 жовтня у Черкасах фінішують Національні змагання з автомобільного слалому "Мирна країна – єдина Україна". Про це інформують у прес-службі автомобільного клубу "Черкаси".

– Національні змагання з автомобільного слалому – це відкритий чемпіонат Черкаської області. Серед учасників не лише черкащани, а й пілоти з із Києва, Кіровограда, Кривого Рогу, – розповідає керівник автомобільного клубу "Черкаси" Андрій Яроменко. – Такі перегони в Черкаській області ми заснували торік. Цього року, незважаючи на скрутну ситуацію в країні та на відсутність спонсорів, вирішили продовжувати, адже саме в нашій області хочемо розвивати професійний автоспорт.

Цьогорічна серія Національних змагань складалася із кількох етапів. Етапи слалому проходили у Корсунь-Шевченківському, Чигирині, Смілі, Каневі та Кам’янці.

– Завершуються змагання шостим, фінальним, етапом в обласному центрі, – говорить Андрій Яроменко. – У фіналі на учасників чекає складна фігура, адже за два роки змагань наші учасники гарно підтягли свій рівень і їм вже нецікаві прості конфігурації.

Переможців буде визначено у класах: автомобілі з переднім приводом; автомобілі із заднім приводом; жіночий залік.

Національні змагання з автослалому "Мирна країна – єдина Україна" проходитимуть у Долині Троянд у суботу, 18 жовтня. Тренувальні заїзди розпочнуться з 10 ранку, офіційний старт перегонів о 13:30.


Повернутися назад