Головна > Україна / Баскетбол > "Черкаські Мавпи" з перемоги стартували у Кубку України

"Черкаські Мавпи" з перемоги стартували у Кубку України

7-01-2016, 13:33. Розмістив: Тетяна Стеценко

"Черкаські Мавпи" з перемоги стартували у Кубку України. Команда Максима Мiхельсона у стартовий грі попереднього етапу обіграла столичний "Каштан" - 78:73.

Формат турніру дав змогу переглянути захоплюючу дуель аматорів з професіоналами не у товариському, а в змагальному поєдинку. І любителі виправдали сподівання. Легкої прогулянки для "Черкаських Мавп" у столиці не вийшло. Господарі не дозволили вищому за статусом супернику закидати себе шапками, пише Черкаський спорт.

Кияни в дебюті зустрічі дещо приголомшили гостей, коли після влучного початкового триочкового Лебедєва пройшли кидки Болоценка, Полєжаєва та Масюка. Господарі помчали вперед – 9:0. Гостям довелося докласти чимало зусиль, аби виграти першу 10-хвилинку в чотири очки.

У другій чверті на майданчику велася приблизно рівна боротьба, то ж на велику перерву професіонали мали всього сім очок переваги. Однак після великої перерви кияни зуміли скоротити відставання і навіть вийти вперед. Черкаським професіоналам довелося добре постаратися, аби не закінчити зустріч сенсаційною поразкою. Найбільше до цього доклався Олександр Кобець в активі якого 20 очок, Станiслав Завадський зупинився за крок від дабл-даблу, в його активі 13 очок та 9 підбирань.

Щодо інших статистичних показників слід відзначити низький відсоток дальніх від черкащан (19%, при 26 атаках) та приблизно рівна боротьба за вiдскок (47-46).

Матч-відповідь відбудеться у Черкасах 17 січня.

Каштан (Київ) - Черкаські Мавпи (Черкаси) - 73-78 (21:25; 15:18; 26:12; 11:23)