Головна > Європа / Спорт > Григорій Вовчинський завоював бронзу Кубка світу в класичній гонці на 20 км

Григорій Вовчинський завоював бронзу Кубка світу в класичній гонці на 20 км

27-02-2016, 13:55. Розмістив: Сергій Корнелюк

Черкащанин потрапив на п'єдестал Кубку світу з зимових видів спорту серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, який відбувся у Німеччині

У німецькому містечку Фінстерау закінчився другий етап Кубку світу з зимових видів спорту серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату. На перший етап Кубку світу, в Росію, наша збірна не поїхала, тому етап у Німеччині став для неї першим. Не зважаючи на важкі погодні умови спортсмени вибороли 5 нагород, одну з яких виборов наш земляк, ЗМСУ Вовчинський Григорій. Він отримав «бронзу» у класичній гонці на 20 км та посів 5 місце у біатлоні на дистанції 7,5 км, пише Черкаський спорт.

Попереду у спортсменів нові змагання – 11 березня стартує Фінал Кубку світу у Фінляндії, тож побажаємо нашій збірній нових перемог!