Головна > Черкаси та область / Європа / Спорт > Легкоатлети-ветерани Черкащини на зимовому чемпіонаті України здобули перше загальнокомандне місце

17-03-2016, 13:42. Розмістив: Тетяна Стеценко

Із «бронзовими» нагородами та першим загальнокомандним місцем повернулась команда Черкаської області із зимового чемпіонату України серед ветеранів, який 12-13 березня 2016 року приймала столиця. Із «бронзовими» нагородами та першим загальнокомандним місцем повернулась команда Черкаської області із зимового чемпіонату України серед ветеранів, який 12-13 березня 2016 року приймала столиця.

Участь у змаганнях від нашої області взяли 11 атлетів, які здобули 1 344,61 залікових очки та дві «бронзові» нагороди. До трійки призерів увійшли Ольга Ковальова (400 м) та Антоніна Ткачук(1500 м), пише Чемпіон.