Головна > Черкаси та область / Спорт > У Чигиринському районі виявили перших серед шашистів

У Чигиринському районі виявили перших серед шашистів

24-03-2016, 08:39. Розмістив: Тетяна Стеценко

Сектором у справах сім’ї, молоді та спорту Чигиринської райдержадміністрації проведено особисту першість району з шашок. Учасниками змагань, які проходили в районному Будинку культури, були дорослі та школярі. Напружена боротьба точилася між шашкістами в кожному турі, які виборювали першість за Швейцарською системою, інформують Новини Черкас.

Серед 16 школярів хороший рівень продемонстрували вихованці НВК №2: Андрій Смагленко 9 кл., Владислав Скринько 6 кл., Максим Харченко 8 кл., Олександр Коркоць 8 кл., а також школярі ЗОШ №1: Ігор Швець 8 кл., Олександр Кононенко 11 кл., Ярослав Соболь 9 кл. та Владислав Котко з Рацівського НВК.

Серед юнаків золоту медаль виборов непереможний шашкіст Вершацької ЗОШ Дмитро Федоров 9 кл., срібло дісталося наймолодшому учаснику турніру, який показав зрілу гру, учню 4кл. НВК №2 Владиславу Захарченку, бронза у Олега Бахановича 11 кл. НВК №2.

У дівчат на найвищу сходинку нагородного п’єдисталу піднялася шашкістка НВК №2 Анна Євона 9 кл., друга сходинка у Даліди Климюк з Рацівського НВК 9 кл., третє місце виборола рацівчанка з 9 кл. Альона Ловен.

Серед дорослих учасників боротьба точилася між 10 спортсменами. Рівну кількість очок набрали претенденти на перше місце Володимир Горний (Чигирин) та Володимир Збаразський (Боровиця). Додаткова партія вирішила долю шашкістів. І місце – Володимир Збаразський, ІІ місце – Володимир Горний, ІІІ місце – Іван Лещенко (Чигирин). Переможців змагань нагороджено грамотами та медалями сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації.