Головна > Черкаси та область / Баскетбол > "Мавпи" розіграли драму у грі з "Говерлою" і вирвали перемогу!

"Мавпи" розіграли драму у грі з "Говерлою" і вирвали перемогу!

28-11-2014, 11:29. Розмістив: Сергій Корнелюк

Черкаські Мавпи

"Черкаські Мавпи" виривають перемогу у кінцівці надскладного матчу проти "Говерли". Важко повірити у це, але за дві хвилини до фінуша мутчу "Мавпи" програвали "-11". Фантастична кінцівка та самовіддані дії черкасців подарували їм та вболівальникам найемоційнішу перемогу у цьому сезоні - 87:85.

Те, що гра буде неймовірно напруженою та важкою, відчувалося ще до старту матчу. Нестача кадрів у задній лінії подарувала можливість потрапити у заявку зовсім юним Ткаченку та Скапінцеву. Досвідчені гравці «Говерли» зі страту гри забезпечили команді ривок 12:4. Очікувано ініціативу в свої руки взяв Макнайт. Вдалу відповідь американцю підготував Ігор Чумаков. Його кілька атак поспіль допомогли черкасцям скоротити відставання. Причому двічі Чумаков забивав через Грена з фолом. Один з таких моментів на початку другого періоду надовго відправив лідера передньої лінії «Говерли» на лавку запасних. Правда, до цього гості, які мали перевагу у підбиранні на початку матчу, таки виграли перший період – 23:17. Важливим у цьому став триочковий Макнайта.

У другій десятихвилинці господарі перебудувалися у захисті і значно агресивніше заграли у нападі. Урізноманітнити атакуючі дії черкасцям допомогли атаки Хемілтона і Кальніченка. Перший здобував очки після агресивних атак, другий – вдало використовував закиди партнерів у трисекундній зоні. Словом, атакуючий механізм почав працювати і питання того, щоб наздогнати суперника, здавалося лише справою часу. Час підійшов наприкінці періоду, який команди зустрічали уже з мінімальною перевагою «Мавп» – 42:41.

Вирішальною у грі могла стати третя десятихвилинка, у якій вболівальники знову побачили гойдалки у грі. Цього разу «качнуло» у бік «Говерли». П’ять поспіль очок від Липовцева та вдалий обстріл черкаського кільця з дальньої дистанції довели різницю у рахунку для гостей майже до двозначної. У цьому періоді протидією був лише Чумаков, який сьогодні показав свою кращу статистику у складі «Мавп» – 26 очок та 8 підбирань. Та навіть продуктивність нашого бігмена не допомогла черкасцям у гарному настрої входити у заключний відрізок матчу, вони програвали – 68:61.

Ще більше ускладнила ситуацію перша половина четвертого періоду. Глен і Бояркін зробили різницю у рахунку двозначною. Коли, здавалося, молодий захисник Говерли за 2 хвилини і 30 секунд до завершення періоду своїм середнім майже вбив інтригу у грі – 81:72 – сталося неймовірне. «Мавпи» взялися витягувати майже безнадійний матч. Ривок своєї команди розпочав Кальніченко, якого підтримав Рандлс та Хемілтон. Під емоції черкаських трибун «Мавпи» зробили неймовірний ривок – 8:0 – і майже дістали суперника – 83:82. Трохи згодом Хемілтон вириває м’яч на веденні у Подоляна, що завершується «спірним» для нашої команди, а ще за мить Ешлі не дає можливість Макнайту забити з проходу і сам втікає у відрив. Неймовірно емоційну і, як виявилося, переможну атаку британець завершує з фолом від суперника і ще й забиває з лінії – 87:85 (!!!). За чотири секунди, що залишилися, «Мавпам» знову вдалося зупинити прохід Макнайта, а кидку Алфьорова не вистачило часу.

87:85 – без перебільшення неймовірна перемога команди Максима Міхельсона, яка дозволяє «Мавпам» у прекрасному настрої очікувати затяжну виїзну серію ігор.

«Черкаські Мавпи» - «Говерла» - 87-85

ЧМ: Чумаков (26), Кальніченко (16 + 4 передачі), Хемілтон (13)

Г: Макнайт (20 + 7 передач), Подолян (19), Гленн (17 + 6 підбирань)