Головна > Україна / Спорт > Спортсмени КДЮСШ здобули призові місця на чемпіонаті України зі спортивного орієнтування

7-04-2016, 09:32. Розмістив: Сергій Корнелюк

На весняних канікулах з 29 березня по 4 квітня 2016 року команда КДЮСШ Черкаської міської ради брала участь у особистому чемпіонаті України зі спортивного орієнтування та всеукраїнських змаганнях серед вихованців ДЮСШ в м. Цюрупинськ, Херсонської області.

В особистому чемпіонаті України зі спортивного орієнтування взяли участь 19 областей України та м. Київ (в тому числі команда з Луганської та Донецької області), а також  484 спортсмени взяли участь у всеукраїнських змаганнях серед вихованців ДЮСШ, інформують Новини Черкас.

До складу команди КДЮСШ увійшли 16 спортсменів, які в загально - командному заліку за попередніми результатами поступилися команді КДЮСШ Ірпінь (Київська обл.), команді КДЮСШ м. Дніпропетровськ та команді Вінницької МДЮСШ №2 та посіли 4 місце.

В особистому заліку чемпіонату України чемпіонами України у своїх вікових категоріях стали такі вихованці спортивної школи:

Зелена Анастасія (Ж-14), Миронюк Аліна (Ж-16), Ткаченко Анжела (Ж-18) та срібним призером став Погребець Данило (Ч-16).

За результатами суми 4-ох днів змагань у всеукраїнських змаганнях серед вихованців ДЮСШ необхідно відзначити Велька Назара, який посів ІІ місце, та зовсім трохи до п’єдесталу не вистачило таким спортсменам КДЮСШ: Мироненко Валерії (5 місце), Позняховській Вікторії (6 місце), Зачешигриві Богдану (6 місце) та Сухецькому Івану (6 місце).

Зараз спортсмени готуються до відкритого чемпіонату Черкаської області серед юнаків та юніорів (15-17 квітня 2016 року) та чемпіонату України (дорослі, молодь, юніори та юнаки) зі спортивного орієнтування, який відбудеться з 20 по 25 квітня 2016 року у м. Лубнах Полтавської області.

Бажаємо нашим спортсменам вдалих виступів та нових перемог!