Головна > Черкаси та область / Баскетбол > «Черкаські Мавпи» вибороли путівку до півфіналу

«Черкаські Мавпи» вибороли путівку до півфіналу

13-04-2016, 11:11. Розмістив: Сергій Корнелюк

«Черкаські Мавпи» феєрично завершують чвертьфінальну серію. У вирішальній – третій грі серії черкасці, у важкій боротьбі, переграли МБК «Миколаїв», повідомляють Новини Черкас.

Видовищний матч завершився звитягою черкасців з рахунком 68:64. Долю гри вирішила прекрасна гра у захисті. «Мавпи» спровокували суперника на 27 втрати. Кілька з них, на заключних хвилинах гри, і визначили долю серії. «Мавпи» виходять у півфінал і продовжують боротьбу за нагороди!

У півфіналі "Мавпи" зустрінуться з чемпіоном України - южненським "Хіміком". Також боротьбу за нагороди продувжує столичне "Динамо" та криворізький "Кривбас".