Головна > Україна / Футбол > Канівські юні футболісти завоювали медалі турніру в Яготині

Канівські юні футболісти завоювали медалі турніру в Яготині

10-05-2016, 20:19. Розмістив: Віктор Мельник

7 травня на стадіоні «Колос» у місті Яготин відбувся ІІІ традиційний дитячий турнір пам’яті видатного футбольного тренера Юрія Крежевицького, участь в якому прийняла і команда юнаків з Канева.

Про це пише Kanos із посиланням на інформацію зі сторінки Яготинської районної федерації футболу в соціальних мережах.

За даними організаторів, на ряду з канівчанами, в турнірі взяли участь юні вихованці з Яготина, Згурівки, Переяслав-Хмельницького, Прилук та Білої Церкви.

Також на футбольному турнірі були присутні і відомі у минулому футболісти Володимир Мунтян і Владислав Ващук.

За регламентом змагань команди розподілялися на дві групи, переможці яких змагалися за 1-2 місця, другі команди в групах – за 3-4 місця, а ті, що посіли останні місця в групах змагались за 5-6 місце.

До групи А потрапили команди Яготина, Прилук та Згурівки. До групи Б команди з Канева, Білої Церкви та Переяслав-Хмельницького.

Результати матчів в групах такі: Яготин – Прилуки - 1:2, Канів – Переяслав-Хм. – 2:0, Прилуки – Згурівка – 4:1, Біла Церква - Канів - 0:2, Згурівка – Яготин - 1:5, Переяслав-Хм. – Б.Церква – 1:0.

За результатами колових матчів переможцями в групах стали команди з Прилук та Канева. Другі місця посіли команди з Яготина та Переяслав-Хмельницького, а треті місця були за Згурівкою та Білою Церквою.

В «битві аутсайдерів» основний час не виявив переможця (0:0), а в серії післяматчевих пенальті влучнішими від згурівчан були юнаки з Білої Церкви (4:3). У «втішному фіналі» за третє місце перемогу святкували яготинці, що перемогли сусідів з Переяслава з рахунком 1:0 і стали бронзовими призерами турніру.

У фіналі ж зустрілись команди з сусідніх областей Черкаської (команда ДЮСШ з Канева), та Сумської – ДЮСШ Прилуки. Забивши по одному м’ячу в таймах, перемогу в цьому матчі святкували юні футболісти з Прилук (2:0).

Як наслідок, результати змагань: 1 місце - ДЮСШ Прилуки; 2 місце - ДЮСШ Канів; 3 місце - ДЮСШ Яготин; 4 місце - ДЮСШ Переяслав - Хмельницький; 5 місце - КОДЮСШ  Біла Церква; 6 місце - ДЮСШ Згурівка.