Головна > Україна / Війна РФ проти України / Баскетбол > 15-річні юнаки з Черкас стали чемпіонами України

15-річні юнаки з Черкас стали чемпіонами України

13-05-2016, 19:07. Розмістив: Тетяна Стеценко

Вчора у Києві фінішував фінальний етап Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги України у дивізіоні U15! Одна з найперспективніших команд баскетбольної школи «Черкаських Мавп», «Мавпи-01» переконливо завершила сезон.

Впевнені виступи протягом усього чемпіонату втілилися у не менш якісну гру у фінальному етапі. Пройшовши Кривий Ріг та Київ, підопічні Василя Івлєва у фіналі зійшлися з харківським БК «Рекорд»! Харків’яни у півфіналі переграли чинного чемпіона цього дивізіону дніпропетровський СДЮШОР-5. Втім у фінальному матчі не змогли протистояти черкасцям. Завдяки потужній першій половині матчу, яку черкасці виграли 59:25, наші п’ятнадцятирічні баскетболісти виграли матч – 90:83, інформують Черкаські новини.

Це перше чемпіонство черкащан у Всеукраїнській юнацькій баскетбольній лізі з 2013-го, коли в складі юних «Мавп» виступав зірковий Святослав Михайлюк.

Прикметно, що два лідери черкасців отримали індивідуальні відзнаки. Форвард – Юрій Романовський був названий ФБУ кращим гравцем команди у турнірі, а центровий - Ілля Голощапов отримав звання MVP чемпіонату України.