Головна > Черкаси та область / Спорт > Команда Руської Поляни виборола перемогу у змаганнях з гандболу

Команда Руської Поляни виборола перемогу у змаганнях з гандболу

13-06-2016, 17:58. Розмістив: Тетяна Стеценко

гандбол

12 червня 2016 року в Руській Поляні проходили фінальні змагання  Чемпіонату району з гандболу за програмою Кубку голів райдержадміністрації та районної ради. Не дала жодного шансу своїм суперниками команда Руської Поляни, яка впевнено виборола перемогу у змаганнях.

Доклали всіх зусиль, щоб стати срібними призерами гандболісти села Будища. Непоганий результат показали хацьківські спортсмени, які стали володарями бронзових нагород, повідомляють Новини Черкас.

Команди були нагороджені кубками, грамотами, гравці медалями та вимпелами. Урочисту церемонію нагородження  проводили начальник відділу у справах сім′ї, молоді та спорту райдержадміністрації Сергій Бовт та відповідальний секретар відділення НОК України у Черкаській області Іван Урста.