Головна > Україна / Спорт > Черкащанка завоювала 4 медалі на Кубку України зі спортивної гімнастики

Черкащанка завоювала 4 медалі на Кубку України зі спортивної гімнастики

20-06-2016, 18:55. Розмістив: Віктор Мельник

Черкаська гімнастка Ярмоленко Валерія, вихованка КДЮСШ”Спартак”, виборола “золото” Кубку України серед дорослих з гімнастики спортиної в особистому багатобарстві: у фінальних змаганнях на приладах посіла ІІ місце на стрибку та різновисоких брусах, а також завоювала “бронзу” на вільних вправах. Отож, у кошику у Валерії 4 медалі Кубку України з гімнастики спортивної.Кубок України серед дорослих з гімнастики спортивної приймала столиця з 14 по 17 червня 2016 року.

Черкаська гімнастка Ярмоленко Валерія, вихованка КДЮСШ”Спартак”, виборола “золото” Кубку України серед дорослих з гімнастики спортиної в особистому багатобарстві: у фінальних змаганнях на приладах посіла ІІ місце на стрибку та різновисоких брусах, а також завоювала “бронзу” на вільних вправах. Отож, у кошику у Валерії 4 медалі Кубку України з гімнастики спортивної.

Підготували спортсменку тренери-викладачі: Тетяна Бордовська та Зінаїда Горбач, інформує Чемпіон.