Головна > Черкаси та область / Європа / Спорт > Черкаський триатлоніст Віктор Зємцев став другим на IRONMAN Austria

Черкаський триатлоніст Віктор Зємцев став другим на IRONMAN Austria

28-06-2016, 18:08. Розмістив: Сергій Корнелюк

Віктор Земцев – донеччанин, триатлоніст, майстер спорту міжнародного класу, багаторазовий чемпіон світових змагань. Віктор тричі ставав переможцем на довгій дистанції триатлону IRONMAN Austria. Минулого року він став кращим серед півтори тисячі учасників зі всього світу на престижному турнірі з триатлону IRONMAN, що відбувся в Канаді.Віктор Зємцев, який нині виступає за Черкащину, здобув «срібло» на довгій дистанції триатлону IRONMAN Austria в Клагенфурті.

43-річний спортсмен подолав дистанцію з плавання 3,8 км, 180 км велосипедом та марафон 42 км. Час Віктора Земцева – 8:09:54. Зовсім трохи не вистачило нашому спортсмену для перемоги. 40-річний бельгієць Маріно Вакхонакер із часом 8:04:18 виборов перемогу, ставши восьмиразовим переможцем цього змагання, пише Чемпіон.

Змагання вже 19 раз пройшли в Австрії. На старт вийшло близько 3000 учасників. Найбільшу кількість перемог за роки проведення здобували цьогорічний володар “золота” бельгієць Marino Vanhoenacker (8!) та наш Віктор Зємцев (3!).

Віктор повернувся на турнір після 12-річної паузи і, покращивши свій особистий час виступів, завершив змагання другим.