Головна > Черкаси та область / Баскетбол > Молодіжна збірна України з баскетболу в другому спарингу поступилася білорусам

Молодіжна збірна України з баскетболу в другому спарингу поступилася білорусам

10-07-2016, 12:33. Розмістив: Сергій Корнелюк

Молодіжна збірна України з баскетболу провела черговий контрольний матч. Українці вдруге поспіль у Черкасах зустрілися з білоруськими однолітками. Цей матч став останнім і уже одинадцятим у рамках підготовки до чемпіонату Європи.

Після розгромної перемоги над північним сусідом (92:69) вчорашня гра видалася значно важчою. Українці розпочали поєдинок у традиційно потужному ключі. Уже у першій десятихвилинці команда Максима Міхельсона здобула 30 очок (30:24). У першій половині у нападі вирізнявся Святослав Михайлюк, який за цей відрізок матчу здобув 14 очок, пише Черкаський спорт.

Надалі білоруси зуміли зробити правильні висновки і продуктивніше запрацювали у захисті. Бойовий другий період, з використанням широкої ротації від обох тренерів, завершився з невеликою перевагою господарів – 42:39.

У третій десятихвилинці білоруси виглядали значно переконливіше. Продуктивності у захисті гостей допоміг і збитий приціл суперника. Українці не показали у третій чверті свій відсоток реалізації і програли період з рахунком 31:14. Попри солідну перевагу у рахунку (51:67), українці все ж зуміли вирівняти ситуацію на майданчику. Приголомшливий ривок нашої команди забезпечив потужний пресинг. За дві хвилини до завершення поєдинку українці відіграли шістнадцяти очкове відставання! Після швидкої атаки рахунок став 80:80.

Однак, врятувати гру наша молодіжка не змогла. Після миттєвого тайм-ауту білорусів, найрезультативніший гравець у складі гостей (30 очок, 10 підбирань) – Максим Салаш реалізував вирішальний триочковий. На заключних секундах білоруси не лише вберегли свою перевагу, а й зуміли дещо розвинути успіх – 82:91.

Україна U20 – Білорусь U20 - 82:91