Головна > Європа / Війна РФ проти України / Спорт > 8-класник з Канева став чемпіоном Європи з годзюрю карате

8-класник з Канева став чемпіоном Європи з годзюрю карате

17-07-2016, 14:30. Розмістив: Тетяна Стеценко

Канівчанин Денис Рожнатовський став чемпіоном Європи з годзюрю карате. У фінальному двобої Денис одержав перемогу над грузинським спотсменом і тим самим здобув перше місце у своїй ваговій категорії та став Чемпіоном Європи з годзюрю карате.

Канівчанин Денис Рожнатовський став чемпіоном Європи з годзюрю карате.

У фінальному двобої Денис одержав перемогу над грузинським спотсменом і тим самим здобув перше місце у своїй ваговій категорії та став Чемпіоном Європи з годзюрю карате.

Про це пише  Kaniv.net.

Зауважимо, що змагання, в рамках яких проходив поєдинок, відбувались у місті Батумі (Грузія), а участь у них приймали команди з 12 країн Європи: Україна, Грузія, Азейбарджан, Італія, Казахстан та інші. Нашу ж країну представляли 30 спортсменів, серед яких і вище згаданий переможець, учень 8-А класу школи №6 Денис Рожнатовський.

Щиро вітаємо Дениса, його тренерів та рідних із перемогою та зичимо подальших спортивних звершень.