Головна > Україна / Спорт > Черкаські рятувальники стали призерами змагань з пожежно-прикладного спорту

Черкаські рятувальники стали призерами змагань з пожежно-прикладного спорту

28-08-2016, 12:12. Розмістив: Тетяна Стеценко

Кубок України з пожежно-прикладного спорту

27 серпня у місті Кропивницькому розпочалися змагання на Кубок України з пожежно-прикладного спорту.

Після відкриття змагань, рятувальники розіграли медалі у підйомі по штурмовій драбині у вікно четвертого поверху учбової вежі, інформують Новини Черкас.

Під час запеклої боротьби до фінального забігу дійшли двоє спортсменів з Черкаської області: Мазуренко Сергій та Новгородченко Віталій. Під час фінального старту наш спортсмен Сергій Мазуренко з найкращим результатом 13.35 секунд став чемпіоном змагань з цієї дисципліни. Ще один черкащанин Віталій Новгородченко з результатом 14.32 посів третє місце та виборов бронзову медаль.

О 16:00 на базі спортивного комплексу Управління ДСНС України у Кіровоградській області (вул. Виставочна, 3) розпочалися змагання з пожежної естафети 4 х 100 м, де також приймають участь черкаські спортсмени.

28 серпня команди учасниці розіграють комплекти нагород у подоланні стометрової смуги з перешкодами та бойовому розгортанні.

Завершаться змагання з пожежно-прикладного спорту церемонією нагородження переможців.