Головна > Черкаси та область / Футбол > Завершився чемпіонат Чигиринського району з футболу

Завершився чемпіонат Чигиринського району з футболу

20-09-2016, 20:05. Розмістив: Тетяна Стеценко

Завершився чемпіонат Чигиринського району з футболу, в якому взяли участь 5 команд: «Старт» (село Іванківці), «Богданівець» (село Суботів), «Дніпро» (село Стецівка), «Космос» (село Вершаці) та команда «Метеор» з села Топилівка.

Фінал змагань відбувся без інтриги. Не зазнавши жодної поразки в турнірі та набравши 24 очка, І місце зайняла команда «Старт» з села Іванківці. Не склавши конкуренції переможцям, ІІ місце посіла команда «Богданівець» із села Суботів - 14 очок, минулорічний переможець цих змагань – «Дніпро» (село Стецівка), набравши 11очок виборов ІІІ місце. Замикають турнірну таблицю, поступившись майстерністю лідерам, команди «Космос» села Вершаці – 5 очок та «Метеор» села Топилівка - 2 очка. Переможців та призерів турніру чекають медалі різного ґатунку.

17 вересня розпочалися ігри з футболу на кубок ім. Богдана Хмельницького, інформують Черкаські новини.