Головна > Україна / Спорт > Черкаські орієнтувальники вибороли винагороди чемпіонату України

Черкаські орієнтувальники вибороли винагороди чемпіонату України

5-10-2016, 17:19. Розмістив: Сергій Корнелюк

У Сумах 21-26 вересня відбувся чемпіонат України зі спортивного орієнтування (дорослі, юніори, юнаки, спринтерські дистанції), Кубок України (5-6 етап, фінал, спринт, бігом). В змаганнях взяли участь близько 350 учасників з 14 областей України.

Програма змагань складалася з таких видів як пролог, гандікап, масстарт та змішана 4-х етапна естафета.

У перший день змагань проходив старт на дистанції пролога, де Анастасія Зелена та Назар Велько посіли ІІІ сходинку п’єдесталу. У другий день змагань спортсменам з Черкащини вдалося зберегти свою позицію, і вони залишилися на ІІІ місці, а саме Анастасія Зелена (Ж-14) та Назар Велько (Ч-14). У масстарті в Черкаській команді найшвидшими виявилися спортсмени КДЮСШ Аліна Миронюк (Ж-16), Назар Велько (Ч-14) та спортсменка ДЮСШ «Мрія» (с. Сагунівка) Анастасія Хворостян (Ж-12), Дар’я Запісочна  – на IV сходинці.

У змішаній естафеті команда Черкаської області у складі Анастасії Зеленої, Івана Погребця, Назара Велька і Анастасії Хворостян посіла ІІІ місце. У загальнокомандному заліку збірна команда Черкаської області у складі КДЮСШ Черкаської міської ради, ДЮСШ «Мрія» села Сагунівка та команди зі Сміли посіла IV загальнокомандне місце.