Головна > Україна / Спорт > Дзюдоїсти Драбівщини стали чемпіонами міжнародних і всеукраїнських змагань

Дзюдоїсти Драбівщини стали чемпіонами міжнародних і всеукраїнських змагань

14-10-2016, 20:00. Розмістив: Сергій Корнелюк

Юні дзюдоїсти Драбівської дитячо-юнацької спортивної школи «Слов’яни» вже встигли заявити про себе як про перспективних спортсменів і продовжують доводити це своїми перемогами на спортивних турнірах.Юні дзюдоїсти Драбівської дитячо-юнацької спортивної школи «Слов’яни» вже встигли заявити про себе як про перспективних спортсменів і продовжують доводити це своїми перемогами на спортивних турнірах.

Так, на V Спортивних іграх України з дзюдо серед юнаків і дівчат 2000-2001 років народження, які проходили у Києві, Яна Плахтій виборола ІІ місце.

У Польщі відбувся Міжнародний турнір із дзюдо «Кубок Варшави», на якому Алєксєй Моісєєв здобув абсолютну перемогу та став володарем Кубку.

У Харкові на чемпіонаті України з дзюдо серед молоді до 23 років двоє наших юних спортсменів посіли призові місця: Алєксєй Моісєєв – ІІ місце та Софія Потапчук – ІІІ місце. До речі, саме на чемпіонаті Софія виконала норматив Майстра спорту України.

1 жовтня ще один драбівський спортсмен захищав честь спортивної школи у Польщі, де у місті Лодзь відбувався VI Міжнародний турнір із дзюдо KOKORO GRAND PRIX, – Богдан Куць зайняв І місце.

Вітаємо тренерів та юних дзюдоїстів! Така кількість достойних перемог свідчить про гарну підготовку, високу майстерність та зібраність вихованців Драбівської дитячо-юнацької спортивної школи «Слов’яни».