Головна > Черкаси та область / Європа / Спорт > Черкаський атлет у п’ятірці кращих у світі з армрестлінгу

Черкаський атлет у п’ятірці кращих у світі з армрестлінгу

25-10-2016, 10:53. Розмістив: Сергій Корнелюк

Спортсмен з Черкащини Володимир Дорошенко виборов 4 (права рука) і 5 (ліва рука) місця у своїй категорії та виконав норматив «Майстер спорту України».

У жовтні місто Благоєвград (Болгарія) приймало чемпіонат світу з армрестлінгу серед юнаків, юніорів, ветеранів, дорослих та пара-чемпіонат світу серед спортсменів-інвалідів з вадами зору, слуху та з ураженням опорно-рухового апарату.

Участь у змаганнях брали більше тисячі спортсменів з 47 країн світу.

Спортсмен з Черкащини Володимир Дорошенко виборов 4 (права рука) і 5 (ліва рука) місця у своїй категорії та виконав норматив «Майстер спорту України».

Загалом, збірна команда України завоювала 27 медалей (4 золотих, 8 срібних, 15 бронзових) та посіла 6 місце у командному заліку.

Про це повідомляє прес-служба Черкаського центру з фізичної культури та спорту інвалідів «Інваспорт».