Головна > Черкаси та область / Баскетбол > "Черкаські Мавпи" знову програють

"Черкаські Мавпи" знову програють

30-10-2016, 12:47. Розмістив: Віктор Мельник

Хід гри:

Молодий великий "мавп" Дмитро Скапінцев виграв стартове вкидання та практично відразу забив власні два бали з-під кошика. На що запоріжці відповіли влучним триочковим від Змітровича.

Надалі гості пришвидшили власну гру і додали до неї чудовий відсоток влучань з-за дуги який, варто додати, супроводжував зелених під час всього матчу,  – як результат ближче до кінця чверті "мавпи" горіли з рахунком 8:21 після влучної трьохи від Овдеєнка, інформує Черкаський спорт.

Чверть же завершилася з рахунком 13:24.

В другій десятихвилинці гравці в зеленій формі не скинули обертів, хоча на старті молодий розігруючий "мавп" Макс Мірошніченко закинув п’ять балів за лічені хвилини і здавалося завів свою команду, проте запоріжці відповіли власними влучними кидками і довели свою перевагу в матчі до +15. Після чергових +2 від Макса Конате ввімкнулися вже черкасці. Спочатку Чумаков, потім по черзі Сізов та капітан Андрій Кальніченко почали скорочувати відставання від Запоріжжя і як результат на велику перерву команди пішли з різницею вже в 10 пунктів на користь гостей.

На старті другої половини матчу захисник гостей Станіслав Овдеєнко забив важку трьоху через руки Чумакова чим дав старт черговому ривку своєї команди. Походу матчу "Запоріжжя – ZOG" виглядало значно свіжіше і підтвердженням цьому стала перевага команди Дмитра Щиглінського в 16 очок походу третього періоду. В кінцівці чверті в "білих" ввімкнувся розігруючий Максим Мірошніченко, який в підсумку став кращим у своїй команді,  але особливих дивідендів команді Максима Міхельсона це не принесло. Як результат 41:56 після трьох зіграних періодів.

Останню чверть активно розпочали господарі: спочатку Адедіран заробив два з фолом, а потім легіонер "мавп" Стейсі Девіс декілька разів виходив на лінію штрафних.  Після цього почався справжній перформанс від все того ж нестримного Макса Мірошниченко: вихованець черкаської школи баскетболу влучно завершував практично кожну свою атаку, проте для загального успіху цього було замало – сирена в Черкасах зафіксувала рахунок 65:77. Як підсумок команда Максима Міхельсона зазнала чергової домашньої поразки, а запоріжці виграли свій шостий матч в сезоні.

Герой матчу:

В господарів паркету без сумніву кращим був Максим Мірошниченко. Розігруючий заробив 19 балів за не повних 19 хвилин на майданчику.
В гостей же нестримним сьогодні був Павло Буренко, який здобув 25 балів (5/7 триочкові), віддав 7 передач та зібрав 5 відскоків.

Найближчі матчі:

"Черкаські Мавпи" наступний матч проведуть 10 листопада: на домашньому паркеті "мавпи" зіграють проти "Кривбасу". Старт гри о 19:00.

Гості ж свою наступну гру проведуть 11 листопада в Одесі, де зустрінуться з місцевою БІПою. Цей матч розпочнеться також о 19:00.