Головна > Україна / Бокс > Уманські боксери взяли "золото" і "срібло" міжнародного турніру у Вільнюсі

Уманські боксери взяли "золото" і "срібло" міжнародного турніру у Вільнюсі

15-11-2016, 12:45. Розмістив: Віктор Мельник

Кирило Величко та Назар Смілянець привезли на Черкащину дві престижні нагороди

Із 2 до 6 листопада в столиці Литви, Вільнюсі, проходив традиційно потужний міжнародний турнір. Цього року за участі Іспанії, Ірландії, Польші, Литви, Латвії, Естонії, Вірменії, Норвегії, Швеції та України.

Нашу державу в Прибалтиці представляли боксери з Київської області, а саме з Василькова та Ірпіня, а також два уманських боксери молодіжники: Величко Кирило (56 кг) та Смілянець Назар (64 кг). Провівши по 3 прекрасних бої, уманчани посіли І та ІІ місця відповідно, інформує Черкаський спорт.

Величко почергово виграв у двох місцевих боксерів та у фіналі у білоруса, а Смілянець перший свій бій виграв у місцевого боксера, а другий - у ірландця і лише в третьому поступився естонському боксеру, минулорічному призеру чемпіонату Європи.

Окрім проведених дуже корисних міжнародних боїв, уманчани побачили в яких умовах тренуються закордонні боксери, як фінансуються та як проводяться змагання такого рівня. З усіх українських боксерів, які брали участь у турнірі, уманчани посіли найвищі місця.

Готували боксерів до змагань Петриченко В. та Кабанов В.