Головна > Україна / Спорт > Спортсмени УДПУ стали переможцями Чемпіонату світу із пауерліфтингу

Спортсмени УДПУ стали переможцями Чемпіонату світу із пауерліфтингу

2-12-2016, 16:07. Розмістив: Сергій Корнелюк

Команда Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини взяли участь у відкритому Чемпіонаті світу GPF/GPA з пауерліфтингу, жиму лежачи, багатоповторному жиму та тяги, що проходив 26 -27 листопада в місті Києві, інформують Черкаські новини.

Честь університету на змаганнях світового рівня захищали: викладачі кафедри спортивних дисциплін факультету фізичного виховання Сергій Ільченко і Руслан Маслюк, студенти Владислав Мошенський та Іван Мудрак. Загалом право на першість виборювали близько 200 спортсменів з України, Ірану, Росії, Молдови та Румунії.

За підсумками змагань в дисципліні «багатоповторний жим» наші спортсмени показали високий рівень підготовки та продемонстрували чудову техніку виконання вправи, яку головний суддя змагань відзначив як найкращу.

У кінцевому підсумку студент ІV курсу факультету фізичного виховання Іван Мудрак підтвердив звання кандидата в Майстри спорту України, виборов І місце у номінації 55 кг (юніори) і ІІ місце серед чоловіків (OPEN) у ваговій категорія до 75 кг з результатом 53 повторення за три хвилини;

студент ІІ курсу факультету фізичного виховання Владислав Мошенський також підтвердив звання кандидата в Майстри спорту України, посів І місце у номінації 55 кг (юніори) та ІІІ місце серед чоловіків (OPEN) у ваговій категорії до 100 кг з результатом 64 повторення за три хвилини.

Викладач Руслан Маслюк, який підтвердив на чемпіонаті звання кандидата в Майстри спорту України, виборов І місце у номінації 55 кг серед чоловіків (OPEN) у ваговій категорія до 100 кг з результатом 78 повторень за три хвилини.

Сергій Ільченко, майстер спорту України міжнародного класу, посів І місце в номінації штанги 100 кг у ваговій категорії до 100 кг з результатом 39 повторень за три хвилини.