Головна > Черкаси та область / Бокс > Уманські боксери підкорили Білорусь

Уманські боксери підкорили Білорусь

14-02-2017, 18:18. Розмістив: Віктор Мельник

Уманські боксери

З 7 до 11 лютого відбулися фінальні бої на Міжнародному турнірі з боксу на призи МСМК Юкова в місті Гомель (республіка Білорусь). Серед найкращих 23 боксерів юніорів, які представляли Україну були і три уманчани: Івасюк Валентин-48 кг, Швець Сергій-50 кг, та Башинський Олексій-66 кг.

Єдиним переможцем престижного турніру з України став Івасюк Валентин, який упевнено виграв 4 бої почергово у чемпіона Білорусі, першого номера збірної Росії, першого номера збірної Азербайджану та у фіналі в другого номера збірної Росії, пише Черкаський спорт, повідомляють Новини Черкас.

Олексій Башинський на стадії чвертьфіналу впевнено здолав фіналіста чемпіонату Білорусі. У півфіналі просто замучив чемпіона Білорусі. А у фіналі трішки не вистачило досвіду, щоб пройти і чемпіона Росії, хоча бій був конкурентний та напружений.

Швець Сергій на стадії півфіналу поступився іменитому росіянину Карабяну Борису, чемпіону Європи, хоча принаймні 2 з 3 раундів тримався на рівні. Отож, серед кращих боксерів юніорів з Польщі, Росії, Азербайджану, Білорусі та України уманські боксери тримались гідно. Медалі всіх ґатунків приїхали до Умані з Білорусі.