Головна > Черкаси та область / Україна / Спорт > Курсант ЧІПБ здобув бронзу Чемпіонату України з легкої атлетики

Курсант ЧІПБ здобув бронзу Чемпіонату України з легкої атлетики

20-02-2017, 15:56. Розмістив: Тетяна Стеценко

Курсант 4 курсу інституту Олександр Зобенко (ФПБ) здобув третє місце з бігу на 60 м серед молоді

З 17 до 19 лютого у легкоатлетичному манежі Сумського державного університету проходив Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні.

У змагання взяли участь 487 спортсменів. Амбітна і перспективна молодь виборювала звання найсильніших атлетів країни 2017 року у 28 видах змагань.

Курсант 4 курсу інституту Олександр Зобенко (ФПБ) здобув третє місце з бігу на 60 м серед молоді, повідомляють Новини Черкас із посиланням на інформацію прес-служби ЧІПБ.

Серед учасників – переможці та призери Олімпійських ігор, чемпіонатів світу та Європи, Всесвітніх універсіад, етапів Діамантової ліги та інші прославлені легкоатлети вищих спортивних розрядів – майстри спорту України міжнародного класу.