Головна > Черкаси та область / Україна / Спорт > Черкащани Дарія Шаріпова та Сергій Куліш здобули золоті нагороди чемпіонату України з кульової стрільби

20-02-2017, 17:41. Розмістив: Тетяна Стеценко

майстер спорту міжнародного класу з кульової стрільби, учасниця Олімпійських Ігор в Пекіні та Лондоні, призер чемпіонатів Європи та Світу доцент кафедри спеціальної та фізичної підготовки капітан с. ц. з. Дарія Шаріпова

З 14 до 20 лютого у Львові в спортивно-стрілецькому комплексі навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України проходив Чемпіонат України з кульової стрільби.

Участь у змаганнях взяли 282 спортсмена, повідомляють Новини Черкас із посиланням на інформацію прес-служби Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля.

У вправі МГ-6 з результатом 1183 очок посів перше місце, а у вправі ГП-6 з результатом 626,6 очок посів друге місце Заслужений майстер спорту України з кульової стрільби, призер чемпіонатів Європи та Світу вихованець інституту Сергій Куліш, який здобув срібну нагороду на Олімпійських іграх 2016 в Ріо-де-Женейро.

У складі збірної команди Черкаської області у вправі МГ-9 з результатом 589 очок та в командному заліку у вправі МГ-5 з результатом 585 очок  перші місця виборола майстер спорту міжнародного класу з кульової стрільби, учасниця Олімпійських Ігор в Пекіні та Лондоні, призер чемпіонатів Європи та Світу доцент кафедри спеціальної та фізичної підготовки капітан с. ц. з. Дарія Шаріпова (на фото).