Головна > Черкаси та область / У світі / Футбол > "Черкаський Дніпро" здобув першу перемогу на Кіпрі

"Черкаський Дніпро" здобув першу перемогу на Кіпрі

1-03-2017, 08:30. Розмістив: Тетяна Стеценко

«Черкаський Дніпро» переміг «АЕЗ Закакіу» з рахунком 3:0 на зимових зборах на Кіпрі. Матч відбувся 28 лютого о 15:30 (за київським часом).

Про це повідомляють Новини Черкас із посиланням на інформацію прес-служби футбольного клубу.

«Черкаський Дніпро» вийшов на перший тайм у такому складі: Кучинський – Шопін, Тарасенко, Шведенко, Балан – Скарлош, Сторчоус, Скепський, Бушман, Мединський – Ковпак.

Через погану якість газону в грі переважала силова боротьба, і футболісти показали свої бійцівські та фізичні якості.

Перший тайм був багатий на моменти від обох команд, але було помітно перевагу «Черкаського Дніпра»: Спочатку Ігор Мединський пробив вище воріт, потім не використали свої можливості Олександр Ковпак та Юрій Бушман.

В одному із моментів Олександр Ковпак вийшов «один на один» з воротарем, обіграв його, але не зміг забити м’яч уже в пусті ворота.

Команди розійшлися миром у першому таймі, і результат матчу вирішився у другому, де команди вийшли в такому складі: Панченко, Синьогуб, Махарадзе, Гончаренко, Шопін (Шурубура 65 хв.), Цибульник, Семенина, Ямполь, Крамар, Ковпак (Качур  60 хв.) , Маїк.

Гра у другому таймі особливо не змінилася: «Черкаський Дніпро» демонстрував атакувальний футбол, а «АЕЗ Закакіу» оборонялися, рано чи пізно черкасці мусили відкрити рахунок. І на 48 хвилині Олександр Ковпак, все-таки, забив гол після передачі Антона Крамара, а уже через дві хвилини Роман Гончаренко збільшив відставання від «АЕЗ Закакіу» після розіграшу кутового.

А на 82 хвилині «Черкаський Дніпро» довів рахунок до «розгромного»: після чудово розіграної комбінації Олег Синьогуб «закотив» м’яч у пусті ворота. Але кіпряни під кінець матчу змогли забити «гол честі» на 89 хвилині.

Коли арбітр сигналізував про закінчення матчу рахунок та табло був 3:1 на користь «Черкаського Дніпра».

Наступний матч відбудеться 2 березня о 15:00 проти ФК «Рига».