Головна > Черкаси та область / Спорт > В Уманському районі відбулися змагання з настільного тенісу серед школярів

В Уманському районі відбулися змагання з настільного тенісу серед школярів

3-03-2017, 10:48. Розмістив: Віктор Мельник

25 лютого 2017 року в спортивній залі Родниківської загальноосвітньої школи відбулися районні змагання з настільного тенісу серед школярів за програмою 24-х районних комплексних навчально-виховних заходів.

На заходи прибуло 16 команд у складі 35-ти юнаків та 25-ти дівчат – переможців та призерів шкільних змагань. Заходи проводились особисто-командні. Усі зустрічі мали гострий та безкомпромісний характер. Юні спортсмени показали достойну гру.

Окрасою турніру став виступ учениці Іванівської ЗОШ Полярушенко Лілії, яка стала абсолютною чемпіонкою серед юнаків та дівчат.

Призові місця в особистому заліку розподілено наступним чином:

- серед юнаків:

І місце – Полярушенко Лілія, учениця 11 класу Іванівської ЗОШ;

ІІ місце – Шабаш Ярослав, учень 11 класу Колодистенської ЗОШ;

ІІІ місце – Герасимчук Дмитро, учень 7 класу Іванівської ЗОШ.

- серед дівчат:

ІІ місце – Гуляр Юлія, учениця 7 класу Іванівської ЗОШ;

ІІІ місце – Галочка Анастасія, учениця 8 класу Іванівської ЗОШ.

Враховуючи результати 24 районних комплексних навчально-виховних заходів серед юнаків та дівчат, командний залік має такий вигляд:

І місце - Іванівська ЗОШ;

ІІ місце - Колодистенська ЗОШ;

ІІІ місце - Собківський НВК.

Чемпіони та призери першості отримали грамоти та медалі відділу освіти, молоді та спорту Уманської районної державної адміністрації.

24-ті районні комплексні навчально-виховні заходи з настільного тенісу дали можливість дітям максимально використати ігровий час, зустрітися з найбільшою кількістю суперників. Отож, турнір приніс неабияку користь для підвищення рівня спортивної майстерності тенісистів та популяризації настільного тенісу в Уманському районі.