Головна > Черкаси та область / Баскетбол > Відбувся фінальний турнір з баскетболу на першість Чигиринського району

Відбувся фінальний турнір з баскетболу на першість Чигиринського району

3-03-2017, 15:26. Розмістив: Віктор Мельник

В перший день весни відбувся фінальний турнір з баскетболу на першість Чигиринського району серед школярів. Юнаків гостинно прийняла спортивна зала Боровицької ЗОШ І-ІІІ ст. Чигиринської районної ради, де змагалися переможці зональних змагань: Стецівський НВК І-ІІІ ст., Трушівський НВК І-ІІІ ст., Чигиринський НВК І-ІІІст. №2 та Боровицька ЗОШ І-ІІІст.

Змагання розпочалися урочистим підняттям державного прапора та виконання гімну України, інформують Новини Черкас

В першій зустрічі змагалися юнаки Чигиринського НВК І-ІІІ ст. №2 та Трушівського НВК І-ІІІ ст. Гра пройшла за переваги чигиринських учнів і закінчилася з рахунком 22:9 на їх користь. В другому турі змагань зустрілися баскетболісти Стецівського НВК І-ІІІ ст. та Боровицької ЗОШ І-ІІІ ст. Юнаки з Стецівського НВК І-ІІІ ст. чинили гідний опір боровицьким хлопцям, але в кінцевому рахунку поступилися їм 30:15.

Наступна гра відбулася між юнаками з Стецівського НВК І-ІІІ ст. та трушівськими баскетболістами. Команди продемонстрували хорошу гру як в захисті, так і в нападі, але учні Стецівського НВК І-ІІІ ст. були більш влучнішими в завершальній стадії атак. Гра закінчилася з рахунком 22:17 на їх користь.

Фінальна гра, в якій визначався переможець цих змагань, пройшла між командами - лідерами змагань, юнаками Чигиринського НВК І-ІІІ ст. №2 та боровицькими баскетболістами. Поєдинок пройшов в напруженій, безкомпромісній боротьбі і тримав в напрузі вболівальників цих команд до фінального свистка. Індивідуальній майстерності лідерів команди з м. Чигирина боровицькі юнаки протиставили злагоджені командні дії і лише на останніх хвилинах зустрічі схилили шальки терезів на свою користь. Рахунок гри 17:14 на користь боровицьких баскетболістів.

Тож чемпіонами району стала дружна команда хлопців Боровицької ЗОШ І-ІІІ ст., друге місце вибороли юнаки Чигиринського НВК І-ІІІ ст. №2, третє місце посіли баскетболісти Стецівського НВК І-ІІІст. Фінальний турнір серед кращих команд серед дівчат району проходив в спортивній залі Чигиринського НВК І-ІІІ ст. №2. Перше місце зайняли дівчата Стецівського НВК І-ІІІ ст., друге місце вибороли баскетболістки Чигиринського НВК І-ІІІст.№2, третє місце посіли трушівські дівчата.

Всі переможці та призери змагань нагороджені пам’ятними медалями різного ґатунку.

18 березня переможці цих змагань будуть захищати честь Чигиринського району в обласних змаганнях серед школярів в м. Сміла.