Головна > Черкаси та область / Спорт > Проведено фінал Кубку Черкаського району з волейболу серед ветеранів

Проведено фінал Кубку Черкаського району з волейболу серед ветеранів

9-03-2017, 14:14. Розмістив: Віктор Мельник

http://www.rayrada.ck.ua/images/novyny/20170309/nov6.jpgВ Геронимівці розігрувався кубок Черкаського району з волейболу серед ветеранів. Ці змагання є хорошим кроком до популяризації та розвитку цього виду спорту, пропаганди здорового способу життя серед людей старшого віку.

До фіналу Кубку вийшли 4 кращі волейбольні команди ветеранів Черкаського району: 2 команди з Руської Поляни, команди с. Геронимівка та с. Байбузи.

Власним прикладом показали, що вік не є перегородою до занять спортом і зіграли партії без заміни гравці з с. Р. Поляна Страшко Віктор Федосійович (1946 р.н.) і з с. Байбузи Веретільник Володимир Денисович (1947 р.н.).

Обслуговував усі матчі Лісняк Володимир Іванович (1947 р.н.), який ще в попередньому році був на майданчику в ролі гравця, а не судді.

В результаті зіграних матчів, місця розподілилися наступним чином:

1 місце виборола команда с. Р. Поляни № 1, 2 місце – с. Геронимівка, 3 місце – с. Р. Поляна № 2, 4 місце посіла команда с. Байбузи. Переможець був нагороджений кубком, медалями і грамотами, а призери – медалями і грамотами.

Сподіваємось наступного року до цих змагань долучаться більше ветеранів – прихильників волейболу.

Новини Черкас, за інформацією ДЮСШ "Мрія"