Головна > Черкаси та область / Футбол > «Академія-Черкаський Дніпро» U-19 зіграла унічию з «Олександрією» U-19

«Академія-Черкаський Дніпро» U-19 зіграла унічию з «Олександрією» U-19

11-03-2017, 10:15. Розмістив: Сергій Корнелюк

в гості до команди «Академія-Черкаський Дніпро» U-19 приїхала «Олександрія» U-19

Підопічні Олександра Кирилюка після перемоги 2:1 над чорнобаївським «Колосом» в стартовому турі турніру пам'яті В. Першина продовжили серію вдалих виступів нічією проти представника вищої ліги Чемпіонату України серед гравців віком до 19 років.

Як інформують Новини Черкас, в гості до команди «Академія-Черкаський Дніпро» U-19 приїхала «Олександрія» U-19, яка наразі поступається в турнірній таблиці всеукраїнської першості лише молодіжці київського «Динамо». Проте наші хлопці не знітилися і грали дуже впевнено, в цілому маючи перевагу над гостями. В першому таймі було декілька непоганих моментів для взяття воріт суперника, але забити м'яч не вдалося.

Після перерви господарі включили максимальні обороти і створили серйозний тиск на оборону суперника, що призвело до голу у виконанні Віталія Бойко на 54-й хвилині. Але втримати перевагу не вдалося - після помилки голкіпера «Олександрія» зрівняла рахунок.

То ж у підсумку нічия 1:1, яка доводить, що «Академія-Черкаський Дніпро» U-19 нічим не поступається командам з вищого дивізіону.

Наступний матч черкащани проведуть в рамках турніру пам'яті В. Першина в Білозір'ї у неділю, 12 березня, о 13:00. Суперник - «Олімп» з Кам’янки.