Головна > Черкаси та область / Спорт / Відео > Завершився чемпіонат Золотоноші з волейболу

Завершився чемпіонат Золотоноші з волейболу

19-03-2017, 19:40. Розмістив: Тетяна Стеценко

Минулого вік-енду завершився регулярний чемпіонат Золотоноші з волейболу. Спортзал школи №3 приймав останній ігровий день, який для усіх задіяних цього вечора команд став справжнім фіналом. Четверте місце виборювали сусіди в турнірній таблиці “ГазМяс” та “Лиса Гора”, а за першість у справжньому золотому матчі змагалися два місцевих флагмана – “Маяк” і “Статус”.

Минулого вік-енду завершився регулярний чемпіонат Золотоноші з волейболу. Спортзал школи №3 приймав останній ігровий день, який для усіх задіяних цього вечора команд став справжнім фіналом. Четверте місце виборювали сусіди в турнірній таблиці “ГазМяс” та “Лиса Гора”, а за першість у справжньому золотому матчі змагалися два місцевих флагмана – “Маяк” і “Статус”.

Про це пише Золотоноша, повідомляють Новини Черкас.

Сільське дербі між Драбівцями та Вознесенським відзначилося вкрай драматичним поєдинком із найефектнішим камбеком сезону. “Лиса Гора”, поступаючись по ходу зустрічі 0:2, зуміла вигризти перемогу в овертаймі, посівши підсумкове четверте місце. Обидві команди, як бачимо тепер, каші в першості точно не зіпсували, показавши себе в ролі міцних середняків, здатних не лише полоскотати нерви лідерам, а й додавши турніри чимало видовищних моментів.

Завершальний етап – битва двох лідерів, котрі, йдучи нога в ногу по ходу дистанції, таки відклали долю чемпіонства на останній тур. “Статус” і “Маяк” сподівання вболівальників якщо не перевершили, то задовольнили повністю, видавши просто шалений принциповий поєдинок. Як і годиться, володар золота визначився аж у п’ятій партії. Після взаємної перестрілки на останньому етапі сильнішими таки виявились золотонісці, котрі підтвердили своє минулорічне чемпіонське звання.

Лиса Гора (Драбівці) – ГазМяс (Вознесенське) 3:2 (20:25, 23:25, 25:21, 25:16, 15:12)
Статус – Маяк (Піщане) 3:2 (25:17, 23:25, 25:21, 24:26, 15:9)

Окрім комплектів нагород організатори – місцевий тижневик “Златокрай” та відділ у справах сім’ї, молоді і спорту – визначили й ряд індивідуальних нагород сезону. Серед номінантів маємо найстаршого гравця – Олег Калейников (“Маяк”), володаря призу глядацьких симпатій – Сергій Марсаков (“Вікторія”), найбільш перспективного спортсмена – Віталій Бойко (“ГазМяс”), наймолодшого гравця – Віталій Петренко (16 років, “Новодмитрівка”), найбільш наполегливого волейболіста – Сергій Калініченко (“Зеніт”).

MVP сезону: кращий гравець сезону – Юрій Хомут (“Статус”), кращий зв’язуючий – Олексій Рибалко (“Новодмитрівка”), кращий блокуючий – Олексій Черкас (“Статус”), кращий нападник – Ігор Євтушевський (“Маяк”).

Окремі нагороди отримали арбітр Володимир Тараненко та наймолодша вболівальниця – Аліна Рудь (10 місяців). Капітан “Зеніта” Євгеній Тютюнник має приз  за волю до перемоги.

Головні ж номінанти, вони ж чемпіони першості 2017 року, – “Статус”: Юрій Хомут, Богдан Артеменко, Віктор Ткаченко, Олександр Рудь, Володимир Рубан, Сергій Соколов, Олексій Черкас, Євген Адаменко та Віталій Войцехівський.

Відео: Микола Строкань