Головна > Черкаси та область / Спорт > Курсант ЧІПБ став призером Чемпіонату України з морського багатоборства

Курсант ЧІПБ став призером Чемпіонату України з морського багатоборства

27-03-2017, 13:36. Розмістив: Сергій Корнелюк

З 24 до 26 березня у Черкасах відбувся Чемпіонат України з морського багатоборства. Курсант І курсу Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Іван Тараненко взяв участь у цих змаганнях.

Спортсмени виборювали звання найсильніших у трьох видах змагань: крос (дистанція 800 м), плавання (дистанція 200 м) та стрільба.

За результатами змагань Іван в особистому заліку зайняв ІІ місце, а у складі команди І місце.