Головна > Черкаси та область / Футбол > У Чорнобаї відбулися фінальні матчі першості району з міні-футболу серед ветеранів

29-03-2017, 10:27. Розмістив: Тетяна Стеценко

У фінальному поєдинку команда села Богодухівка (капітан - Микола Лахтіонов) переграла команду Хрестителево (капітан - Юрій Гурин) з рахунком 4-1 та стала чемпіоном району.

26 березня у Чорнобаївському районному спортивному комплексі сектором у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації спільно з районним фізкультурно-оздоровчим клубом проведено традиційну першість району з міні-футболу серед ветеранів.

Як інформують Новини Черкас, у змаганнях взяли участь 7 ветеранських команд, які грали у двох групах. Після півфінальних поєдинків в матчі за ІІІ місце зустрілися команди села Красенівка (капітан - Василь Дмитренко) та селища Чорнобай (капітан - Віталій Шепель), де остання з рахунком 1-3  посіла ІІІ місце.

Потрібно також відзначити гідний виступ команд із сіл: Великі Канівці, Лукашівка та Крутьки.

Від районної державної адміністрації та районної ради переможець нагороджений перехідним кубком, дипломом, гравці медалями, призери змагань дипломами та медалями відповідних ступенів.