Головна > Черкаси та область / Україна / Війна РФ проти України > Арсен Іпієв отримав посвідчення та нагрудний знак Заслуженого майстра спорту України з пожежно-прикладного спорту

Арсен Іпієв отримав посвідчення та нагрудний знак Заслуженого майстра спорту України з пожежно-прикладного спорту

31-03-2017, 19:54. Розмістив: Віктор Мельник

31 березня у Києві завершилися чемпіонати України з пожежно-прикладного спорту у приміщеннях серед дорослих та юнаків 2017 року.

За результатами усіх забігів у загальнокомандному заліку у Всеукраїнських змаганнях з пожежно-прикладного спорту у приміщеннях серед дорослих, переможцями стала збірна команда м. Києва, срібними призерами стала збірна команда Одеської області, бронзову нагороду виборола збірна команда Черкаської області. Спортсмени ЧІПБ зайняли 6 місце, повідомляють Новини Черкас.

Під час урочистих заходів президент Всеукраїнської громадської організації «Федерація пожежно-прикладного спорту України» Григорій Рева вручив посвідчення та нагрудний знак Заслуженого майстра спорту України з пожежно-прикладного спорту чемпіону світу, викладачу кафедри спеціальної та фізичної підготовки Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України лейтенанту с. ц. з. Арсену Іпієву.

На завершення урочистих зборів, під звуки маршу, учасники змагань пройшли святковим маршем, демонструючи кожним своїм рухом єдність та вірність обраній справі, справі служіння українському народу.