Головна > Черкаси та область / Україна / Спорт > Черкаські гімнасти здобули нагороди міжнародного турніру “UKRAINE INTERNATIONAL CUP”

Черкаські гімнасти здобули нагороди міжнародного турніру “UKRAINE INTERNATIONAL CUP”

3-04-2017, 20:33. Розмістив: Віктор Мельник

Міжнародний турнір “UKRAINE INTERNATIONAL CUP” з гімнастики спортивної організований Стеллою Захаровою приймала столиця 1 квітня 2017 року.

У XV ювілейних змаганнях брали участь гімнасти з таких країн, як Німеччина, Ізраїль, Грузія, Єгипет, Білорусь, Литва, Польща, Туреччина та Україна, інформує Чемпіон.

Черкащину на цьому турнірі представляли вихованці обласної ДЮСШ «Олімпія» Назар Чепурний та Ілля Ковтун.

За результатами змагань Назар Чепурний увійшов до складу другої команди України та здобув ІІ командне місце.

В особистому заліку серед юніорів нашим гімнастам не було рівних: Чепурний Назар став чемпіоном, а Ковтун Ілля – срібним призером.