Головна > Черкаси та область / Футбол > «Академія-Черкаський Дніпро» U-19 привезла перемогу з Харкова

«Академія-Черкаський Дніпро» U-19 привезла перемогу з Харкова

6-04-2017, 14:43. Розмістив: Віктор Мельник

команда юніорів «Черкаського Дніпра»

Після принципово важливої зустрічі на виїзді з харківською УФК «Олімпік», команда юніорів «Черкаського Дніпра» залишається лідером Чемпіонату України 2016/2017 рр. серед U-19  Першої ліги. Перемога з рахунком 2:1 в 11-му турі чемпіонату не лише дозволила зберегти статус лідера чемпіонату, але й забезпечила нашій молодіжній команді 6 очок відриву від найближчого переслідувача.

Про це онлайн-газеті Новини Черкас повідомили у прес-службі футбольного клубу.

УФК "Олімпік" Харків (U-19) 1:2 "Черкаський Дніпро" (U-19)

Голи: 80' (пен.) - Липовий 6', Бойко 23'

Хід матчу

Матч у Харкові відбувався на СК «Сонячний». Як прокоментував тренер команди Анатолій Дейнеко, у першому таймі була відчутна наша перевага, хоча декілька гольових моментів не вдалося реалізувати. Перший гол від «Академії-Черкаський Дніпро» U-19 супротивники отримали вже на 6-й хвилині. Його автором став Андрій Липовий, який справно підхопив м’яч,  що пробив поворотом Вадим Чорний.  Потім гра відбувалася на зустрічних курсах. А на 23-й хвилині нашому Віталію Бойко вдалося обікрасти захисника супротивників і забити другий гол. Весь другий тайм пройшов у жорсткій напруженій боротьбі. На 80-й хвилині, виконуючи пенальті, УФК «Олімпік» таки забив нам один гол.