Головна > Черкаси та область / Україна / Спорт > Вихованка Чорнобаївської ДЮСШ стала чемпіонкою України

Вихованка Чорнобаївської ДЮСШ стала чемпіонкою України

11-04-2017, 09:01. Розмістив: Сергій Корнелюк

З 8 по 9 квітня в місті Києві відбувся Всеукраїнський турнір на кубок України (кадети до 17 років) з боротьби самбо. Торопцева Владислава стала Чемпіонкою країни (вагова категорія 70 кг)З 8 по 9 квітня в місті Києві відбувся Всеукраїнський турнір на кубок України (кадети до 17 років) з боротьби самбо. Торопцева Владислава стала Чемпіонкою країни (вагова категорія 70 кг), а Довженко Мирослава зайняла 5 місце. Обидві учасниці турніру виступали в складі збірної області.

Про це повідомляють Новини Черкас із посиланням на інформацію сектору у справах сім’ї, молоді та спорту Чорнобаївської райдержадміністрації.

Підготували спортсменок до змагання тренери – Анатолій Снітко та Оксана Захарченко.