Головна > Черкаси та область / Спорт > Відбулися змагання з кульової стрільби приурочені 71 річниці визволення Чигиринського району

11-12-2014, 10:00. Розмістив: Тетяна Стеценко

змагання з кульової стрільби приурочені 71 річниці визволення Чигиринського районуДо 71-ої річниці визволення Чигиринського району від німецько-фашистських загарбників сектором у справах сім’ї, молоді та спорту спільно з відділом освіти райдержадміністрації проведено змагання з кульової стрільби серед учнів загальноосвітніх шкіл. Учасники виконували вправу ГП 2.

За підсумками командного заліку, перемогу святкувала команда Тіньківської ЗОШ І-ІІІ ст. у складі: Владіслава Козленка, Руслана Колісника та Владислава Пшинишного, яка виборола Кубок сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації та диплом І-го ступеня. Готував команду до змагань вчитель фізкультури Федір Попович.

Дипломом за друге місце нагороджена юнацька команда загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 ім. Б.Хмельницького (вчитель – представник Сергій Міщенко). Третє місце посіла збірна Стецівського НВК І-ІІІ ст. (вчитель – представник Віктор Кривенець).

В особистому заліку золоту медаль виборов Валерій Назаренко, учень міської школи №1, срібну та бронзову медалі завоювали тіньківські юнаки - Владислав Пшинишний та Руслан Колісник.